bedava okey

4 Kişilik Okey Oyna

Okey eğlenceli bir gurup oyunudur. Tek başına oynanmaz. Bu nedenle okey oynamak için mutlaka gurup sayısını tamamlamak gerekir. Eksik oyuncu ile oyun kurulamaz. Son yıllarda popüler olan okey siteleri sayesinde eksik oyuncu kaygısı çekmezsiniz. Sitemizde 24 saat kesintisiz 4 kişilik okey oyna sekmesi ile okey oyununun keyfine varabilirsiniz. Sitemizde sağlam bir alt yapı mevcut olup oyun sırasında donma ve kopma yaşamazsınız. Sitemize dilediğiniz saatte girerek canlı canlı okey oynayabilirsiniz.

Sitede Nasıl Oyun Oynayabilirim?

Türkiye’nin en geniş kullanıcıya sahip online okey platformu olan sitemizde oyun oynamak için sitemize üye olmanız gerekir. Üyeliklerde ya da daha sonraki oyun sürecinde sitemizin sizden her hangi bir ücret talebi olmaz. Ayrıca üye olurken kişisel bilgileriniz talep edilmez. Sadece rumuz ve şifre ile istediğiniz saatte siteye giriş yapabilirsiniz. Sitemiz kullanıcılarının güvenliğini üst düzeyde korur. Sitemize giriş yaparak istediğiniz salonu seçip 4 kişilik okey oyna sekmesini tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyun sırasında bilgisayar tarafından taşlar otomatik olarak dağıtılır. Sitemizde oyun oynarken rakipleriniz ile oyun dışı sohbet edebilir ya da farklı müzik türleri ile daha eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Sitemiz sosyal donatıları yönünden de oldukça güçlü bir sitedir.

Okey Oyununun Kuralları Nelerdir?

Her oyunda olduğu gibi okey oyununda da kurallar vardır. Her oyuncu sitede belirtilen site kurallarına ve oynadığı okey oyununun türüne uygun kurallara uymak zorundadır. Aksi halde sitemizin editörleri kullanıcıyı engellemek zorunda kalır. Sitemizde 4 kişilik okey oyna sekmesinden ister eşli ister bireysel okey oynayabilirsiniz. Oyunda toplam 106 adet taş vardır. Her el per yapılmadan açılmaz. Per yapılan el normal taş ile açılırsa iki puan, okey taşı ile açılırsa dört puan düşülür.

Bir önceki yazımız olan Okey İndir başlıklı makalemizde Okey İndir, Okey Oyna ve Okey Oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En iyi Bedava Okey Oynama Sitesi