bedava okey

Facebook Okey Oyna

Millet olarak geçmişten bugüne devim etmekte olan bazı eğlencelerimiz bulunmaktadır. Bu eğlenceler her ne kadar teknoloji ilerliyor olsa bile yerini başka bir şeye devir etmemektedir. Bu eğlencelerden bir tanesi de okey oynama alışkanlığımızdır. Bu bedava okey oyunu dedelerimizden bu yana bizde millet olarak oynamaya devam etmekte ve keyif almaktayız. Bu oyun genel itibari ile arkadaş ortamı arasında oynana bir oyundur ve en az 4 kişi bu oyunu oynamak için ikna etmemiz gerekmektedir. Bu güzel oyunu bazen gecenin bir vaktinde oynamak isteyebilir fakat bu saatte arkadaşlarımızı bulamayabiliriz. Bu gibi durumlarda okey oynama keyfinin devam edebilmesi için çok kullanılan sosyal medya platformu facebook okey oyna ile rahatlık ile bu keyfi devam ettirebiliriz.

Nasıl Oynanır?

Peki, bu sosyal medya platformu üzerinden bu geleneksel oyun nasıl oynanır? Bu sorunu bedavaokey.org sitesi çözmüş bulunmaktadır. Bu sitenin sosyal medya aracılığı ile bağlanılması neticesinde üyelik yapmaya gerek kalmadan sitede oyun oynamak mümkündür. Sitede tüm hizmetlerin ücretsiz oluşu da ayrı bir öneme sahiptir. Site günlük olarak vermiş olduğu çipler ile sizleri oyuna kabul etmektedir. Sitede masa 4 kişi olması ile oyun başlamaktadır. Bu süre oldukça kısa bir süredir.

Kaliteli, Seviyeli Arkadaşlıklar

Sitenin bir güzel yanı da sitede oyun oynayan kişiler ile seviyeli bir muhabbet oluşturma imkanıdır. Bu vasıta ile yeni arkadaşlıkların da kurulması gayet mümkündür. Facebook okey oyna ile sosyal hayattaki arkadaşlarımız ile de bu platformda buluşmak mümkündür. Gece evden dışarı çıkmadan arkadaşlarımız ile bura vasıtası ile oyun oynamak gayet keyifli olacaktır. Facebook okey oyna ile sohbet geçmişi site tarafından sürekli takip edilmektedir. Bu doğrultuda site de sohbet etmek gayet güvenlidir.

Bir önceki yazımız olan Eşli Okey Oyna başlıklı makalemizde Eşli Okey, Eşli Okey Oyna ve Okey Oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En iyi Bedava Okey Oynama Sitesi