bedava okey

Online Okey Oyna

Geçmişten bu güne kadar büyük bir zevkle fiziken oynanılan okey oyunu internet dünyasına adım atıldığından beri online olarak da oynanılıyor. Fiziki okeydeki gibi taş dizme, dağıtma ve yaz boz yapma sıkıntısı olmadan oynanılan okey oyununda çarpıcı efektler ve sohbet ortamı da yer alıyor. Son güncellemelerle online okey oynanılan okey odalarında kameralı sohbet etme ve sesli sohbet etme imkanları da yer alıyor. Online okey oynamak için okey odalarına giren kişiler okey oynarken radyo dinleme gibi imkanlara da sahip olabiliyor.

Online Okey Oyna
Online Okey Oyna

İnternette Online Okey Oyna

İnternet üzerinden okey oynamak için bazı siteler üye olma koşulu belirlerken bazı sitelerde üye olmak gerekmiyor. Okey oynamak isteyen kişiler isterlerse kendi adlarıyla isterlerse de kendilerine bir nick veya kullanıcı adı belirleyerek okey salonlarında internet üzerinden okey oynayabiliyor. Online okey oyunları için internette farklı oyun çeşitleri yer alıyor. Çanak, eşli, normal okeyin yanı sıra 101 okey oyunları da okey oyuncuları için alternatif seçenekler oluşturuyor.

online okey
online okey

Online Okey Nasıl Oynanır?

İnternet üzerinden online okey oynamak isteyenler anında okey oyna seçeneğiyle bazı sitelerden okey oynayabildiği gibi, bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlarına okey oyununu indirerek de oynayabiliyor. Bazı oyuncular ise sosyal paylaşım siteleri hesapları üzerinden okey odalarına direkt olarak bağlanabiliyor. Online okey oynarken bir siteye üye olan oyuncular sitede kaldıkları her dakika puan ve bonus kazanabiliyor. Okey oyun salonunun ana sayfasında paylaşım yapabilen üyeler herhangi bir sıkıntı yaşamaları durumunda bu sorunları site editörleri ile paylaşabiliyor.

Online Okey Oynamak

Okey salonlarına giriş yapan kişiler, salonlarda yer alan masalara katılarak okey oynayabiliyor. Okey oyuncuları kendi tercihlerine uygun olan masaya girerek okey oynamanın yanı sıra, isterlerse kendileri de masa açarak oyun şeklini belirleyebiliyor. Okey salonlarının tamamı oyunlar için benzer ortamlar oluşturmuş olsalar da bazı oyun sitelerinin kalitesi dikkatlerden kaçmıyor. Oyun hızı, oyuncu kalitesi ve oyun efektlerindeki görsel farklılıklar ve oyuncuların değiştirebileceği ayar seçenekleriyle teknolojiyi tam manasıyla kullanan ve gerçek okey oynuyormuş hissi veren bu siteler eğlenceyi doruklara çıkarıyor.

Bir önceki yazımız olan Okey Taşları Nasıl Dağıtılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En iyi Bedava Okey Oynama Sitesi